PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31763}

Star Trek X: Nemesis

Star Trek: Nemesis
6,7 9 777
ocen
6,7 10 1 9777
6,0 3
oceny krytyków
Star Trek X: Nemesis
powrót do forum filmu Star Trek X: Nemesis

Nie jestem fanem star treka ale jak wiekszość chyba ogladałem wszystkie jego części i jak dla mnie ta jest najlepsza i najciekawsza.Przynajmniej się w niej coś dzieje bo w innych częsciach różnie to bywało.

ocenił(a) film na 7
pogromca20

Skoro uważasz, że film jest najlepszy, proponuję "Pierwszy Kontakt" albo KTÓRĄKOLWIEK z kinówek TOS-a...

Kamecha

Popieram, uważąm FC za zdecydowanie najlepszą część. (Może dlatego, że lubię Borga).

użytkownik usunięty
2_sekretarz

Nie widziałem wszytkich "trekowych" filmów pełnometrażowych więc trudno mi się wypowiadać, który z nich jest najlepszy, mogę jednak stwierdzić, że "Nemesis" jest całkiem przyzwoite. Na pochwałę zasługują kreacje: Picarda i Schinzona. Efekty i muzyka stoją na wysokim poziomie. Fabuła może i jest oklepana ale nie wpływa to negatywnie na odbiór filmu. Sporo akcji i niezły klimat to na pewno plusy tej produkcji. Kilka scen w stylu Jamesa Bonda może wywołać ironiczny uśmiech na twarzy, ale można na to przymknąć oko. W końcu to SF.

ocenił(a) film na 6

jedna z lepszych czesci, ale osobiscie najbardziej przypadla mi do gustu pierwsza czesc calej serii, motion picture. klimatu z tamtego filmu nie da sie powtorzyc...

użytkownik usunięty
pogromca20

Jak dla mnie to humpbacki! Nic ich nie przebije! No może FC się zbliży ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones