PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620275}
5,3 14
ocen
5,3 10 1 14
Star Trek: Judgment Rites
powrót do forum gry Star Trek: Judgment Rites

Naprawdę, dziwię się oceną tej gry na filmwebie. Tylko 4.3 ?
Z technicznego punktu widzenia gra sprawdza się naprawdę dobrze jako klasyczny point'n'click, a scenariusz poszczegolnych epizodów jest dobrze rozpisany.
Klimat klasycznego Treka moim zdaniem jest w 100% zachowany. Glosy postaci, muzyka lub fabuła epizodów. Warto odnotować, że to ostatni raz kiedy DeForest Kelly wcielił się w postać Bones'a.
Ta gra dla mnie, obok Monkey Island 2, Indiana Jones and the Fate of Atlantis czy kultowego Sam and Max: Hit the Road to czołówka klasyki. Polecam wszystkim fanom Star Treka jak i wielbicielom klasycznych przygodówek point'n'click.

ocenił(a) grę na 6
Sensei_Gallifrey

Gra jest niezła. Faktycznie w stosunku do poprzedniej części, postęp zrobiono ogromny. Misje dużo bardziej urozmaicone, możliwość wyboru poziomu trudności, dzięki czemu nie trzeba już koniecznie wykonywać tych walk w kosmosie, które w poprzedniej części były nudne i bezsensowne. Jednak nadal jest to gra ciężka w odbiorze. Końcówka dała mi w kość, poprzez olbrzymią ilość dialogów, które spowodowały, że zaczęło mnie to wszystko nużyć i zaczynałem tracić wątek. Na pewno warto ją pochwalić za długość i ciekawe urozmaicenie misji, dobrze oddano także klimat Star Treka, jednak do klasyki Lucas Arts trochę jej jeszcze brakuje. Fani serialu lubiący gry przygodowe powinni być jednak usatysfakcjonowani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones