Jonathan Frakes

Jonathan Scott Frakes

7,2
1 299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Frakes

...Mr. Frakes z okazji 54 urodzin.
Musi pan wybaczyć ale w naszym kraju życie fanów przypomina wielką czarną dziurę. Żadnych fajnych zlotów, książki i startrekowe pamiątki trzeba sprowadzać zza oceanu, bo tutaj można dostać tylko gówniane podróbki i kiepsko przetłumaczoną makulaturę. Ludzie tu u nas nie kolekcjonują kultowych filmów, bo poprzestają tylko na tym, co akurat leci w kinie w Bździmowie Małym (po tym jak kompletnie zjechano kopię filmu, bo pokazywano ją 1500 razy w WIELKIM MIEŚCIE). Polscy widzowie znają "Władce Pierścieni" i "Kod DaVinci" bo o tym można przeczytać w każdym sraczu i usłyszeć w każdej stacji radiowej (nawet w Radiu Ma Ryja), więc to pewnie jedyne filmy jakie oglądali w kinie w ciągu ostatnich 5 lat.
Z aktorów znają tylko Orlando Blooma, więc proszę sobie nie brać do serca, że jako pierwsza wpisuję się na Pańskim forum.

Choć z drugiej strony, czuję się jak the Chosen One. Wyglądam zupełnie normalnie, chodzę do pracy, jem, śpię, na pozór niczym się nie wyróżniam - ale gdzies tam pod tą niepozorną zewnetrzną powłoką...Sekretne Życie Fana. Rozumie pan? Ilu z obecnych na filmwebie może to o sobie powiedzieć? Obawiam się, że niewielu. No, może poza fanami "Mody na sukces" - tylko fan o zmutowanych zdolnościach jest w stanie powiedzieć co działo się w 23 odcinku tej niekończącej się historii, więc chylę czoła. Oczywiście, my fani Star Treka wymiękamy przy nich. Za to mamy od nich lepsze teksty - Live long and prosper.

Jorjan

i to jest prawda, bo jak chciałam kupić jakieś gadżety ze Star Trek (nawet pocztówki) to zakupy robiłam w Berlinie. Tam jakoś mozna być fanem a u nas nie bardzo, no chyba, że kilku aktualnych seriali co mnie dziwi, bo oryginalnością nie grzeszą. Niewielu spośród moich znajomych wie kim jest pan JF, a Star Trek wywołuje na twarzach pełen politowania uśmiech (jeśli w ogóle wiedzą o jaki serial chodzi). Kiedyś kupowałam w empiku miesięcznik ST, ale chyba już przestali wydawać albo sprowadzać, bo nie mogę znależć.Sama sobie czytałam i tłumaczyłam, bo polskich wydawnictw brak. Całe szczęście, że rodzicielka pędziłą na lekcje angielskiego więc się przydaje. Cieżkie jest życie fana w Polsce.

Deanna

:) Swój post pisałam trochę wkurzona i przyznam, że bywam cierpka.

Niestety taka jest prawda...nawet najpopularniejsze shity nie mają dobrej bazy kolekcjonerskiej. Nie wiem z czego to wynika. Może ludzie są tak pochłonięci robieniem czegoś [cokolwiek by to nie było], że nie mają czasu na hobby. Ze sportem własciwie jest tak samo...kto u nas ma czas na pół godziny joggingu [nie mówiąc już o tym, że na delikwenta który jogging uprawia, patrzy się jak na kretyna]? To nie kwestia wieku i posiadanej rodziny. W Ameryce kobietki w wieku średnim z prywatną hodowlą dzieciaków, prowadzą strony internetowe dla fanów CSI. U nas niektóre regiony nie mają nawet pożądnych stron lokalnych, bo nikogo nie fascynuje historia czy geografia własnego sąsiedztwa. Polacy mało się fascynują. Wolą w ogródku posiedzieć przy piwie. Oczywiście aż do obrzygania, bo inaczej to nie impreza. To oczywiście uogólnienie, które niestety nadal jest przykrą prawdą.

Pozdrawiam fankę :) Trzeba coś robić oprócz rzeczy koniecznych. Zadowolenie z życia ma wiele wspólnego z tym, ile zrobiliśmy rzeczy których robić nie musimy, ale które dają nam wiele przyjemności.

Jorjan

buszuje czasami po filmwebie, zaglądając na profile, które już dawno temu powinna odwiedzić, ale nie zrobilem tego z czystego zapominalstwa. Przyznam się, że nie jestem wielką fanką ST, ale był taki moment w moim życiu, gdy oglądałam ten serial z dużą częstotliwością..
Szkoda, że tak mało osób zawitało na to forum. Pozdrawiam!

Jull

Dlaczego nie ma w TV Star-Trek TNG albo chociaż odcinków na DVD? Nie ma także Star-Trek conventions na których ludzie zadają pytania do odtwórców ról w Star-Treku? Dlaczego ?

lidia27

Bo telewizja się zeszmaciła. Polecam sciagnac z neta, najlepiej z osiołka tam masz wszystkie odcinki ;] Pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones