PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759077}
3,6 120
ocen
3,6 10 1 120

Star Trek: Horizon
powrót do forum filmu Star Trek: Horizon

https://pl.wikipedia.org/wiki/Star_Trek:_Horizon "Star Trek: Horizon (ang. Horyzont) – fanserial z serii Star Trek rozwijany od 2004 roku przez grupę fanów sagi z Polski (gł. z Krakowa i Małopolski).

Akcja umieszczona w uniwersum stworzonym w latach 60. XX wieku przez Gene'a Roddenberry'ego, wraz z późniejszymi zmianami, przedstawia przygody załogi okrętu Gwiezdnej Floty Klasy Galaxy – USS Horizon NCC-75742. Kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie "Star Trek: Nemesis" wielorasowa załoga, pod dowództwem młodego, lecz doświadczonego w wojnie z Dominium, kapitana Thomasa Fletchera wyrusza na międzygwiezdne szlaki, próbując powrócić do pokojowej eksploracji kosmosu. Fanserial na rok 2011 nie został ukończony, status projektu deklarowany przez jego twórców to: zawieszenie." ja tez jestem fanem, tylko moja postać w świecie Star Trek wygląda .. Kapitan Richiter , jest dowódcą Gwiezdnej Floty Klasy Pancernik , w którym znajdują się transportery i kosmiczne myśliwce , ma na zadanie stworzyć Gwiezdny Batalion (odpowiednik Wielkiej Armii Republiki )który ma na zadanie pokonać frakcje Rasy Klingon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones