PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759077}
3,6 120
ocen
3,6 10 1 120

Star Trek: Horizon
powrót do forum filmu Star Trek: Horizon

Premiera już była!

ocenił(a) film na 4

Zapowiadało się dobrze, ale operator kamery i nadmiar efektów świetlnych doprowadzają do zawrotów głowy. Kino akcji z nostalgią za klasyczną filozofią ST.

ocenił(a) film na 4
astat22

Tutaj link: https://www.youtube.com/watch?v=l94v4YOqxOc

ocenił(a) film na 2
astat22

Po próbie oglądania samego filmu zdecydowanie odradzam oglądanie nawet trailera.

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

Przesadzasz. Film ma momenty bardzo kiepskie, ale ma też dobre. Dla fanów ST ciekawostka warta poświęconego czasu.

ocenił(a) film na 2
hyrkan

Jak słusznie zauważyłeś: "... Dla fanów ST...", bo dla reszty to już niezbyt.

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

Owszem, ale też skąd w ogóle reszta miałaby mieć pomysł brania się za ten film? :) Chyba nie jest jakoś szalenie popularny i Smoleńska w kinach nie bije. Dokąd dooglądałeś i czemu w ogóle, jeśli się nie zaliczasz do fanów?

ocenił(a) film na 2
hyrkan

Nie wiem dokładnie, jakoś niedługo, z 10 minut maks. A czemu? Sam nie wiem, z nudów, ciekawości, nie wiem, przepraszam, litości, to się więcej nie powtórzy, nie zabijaj mnie i mojej rodziny i nie spal nam domu!

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

Tak pytam. Rzadko biorę się za filmy, które aż tak bardzo mi nie pasują, że mogę im dać 2 lub 1. W sumie na blisko 700 filmów, które oceniłem, ocenę niższą niż 3 dałem tylko dwóm filmom. Bo raczej wiem, co chcę oglądać. Chyba bym nie pomylił filmu półprofesjonalnego z uniwersum ST z dramatem psychologicznym czy co tam bym chciał akurat zobaczyć.

Ponadto jeden z tych filmów, którym dałem mniej niż 3, to "Bóg nie umarł", oglądałem to dla innych powodów niż artystyczne. Trzeci film, któremu dam mniej niż 3, też zobaczę wiedząc z góry, że nie będzie artystyczny. Sam Zelnik zapowiedział, żeby się nie spodziewać.

ocenił(a) film na 2
hyrkan

Kiedyś (całe lata temu) oglądałem ST-ki i nawet się podobały, takie kosmiczne bajki, parę lat temu też jakiś oglądałem, już nie wiem konkretnie jaki tytuł, ale "oryginalny" ST i też nawet OK, to nie wiedząc cóż to za dzieło zaciekawiony, że jakaś nowinka pyknąłem, kliknąłem i . . . wdepnąłem w kupę ;)

Kiedyś , wiele lat temu, na początku oceniania na FW dawałem tylko 7 i w górę, potem nawet nie wiem co mnie tak trafiło, ale jakiś klasyk gatunku "K" mnie wyprowadził z równowagi i potem poszło z górki, teraz jak film jest poprawny to 5, bo już na 7 trzeba zasłużyć. Przyznam się bez bicia, że jak czegoś nie lubię to jadę jedynkami, ale wiele rzeczy (jak ten ST) "oszczędzam" i daję 2, 3, no i może 4 jak coś tam jest. Wiem, że nie jest jakiś okropnie tragiczny, dlatego nie dałem 1, jedynki jednak rezerwuję na ostateczne zniewagi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones